Malatya Battalgazi Dış Cephe Mantolama
Malatya Battalgazi Dış Cephe Mantolama

Malatya Battalgazi Dış Cephe Mantolama

 

Dış cephe mantolama hizmetimizi profesyonel ekibimiz ile mükemmel yaşam alanları oluşturmak ve yaşam alanlarınıza izimizi bırakmak için sunuyoruz.

 

Dış cephe mantolama firmaları arasında, her zaman profesyonel ve kullanıcısını memnun eden hizmetimiz ile gün geçtikte büyüyoruz. Amacımız şık, korunaklı ve kaliteli işçilik ile, referans algısı oluşturarak bir müşteri bin müşteridir mottosu ile çalışmalarımızı sürdürmek olacaktır.Onlarca dış cephe mantolama desenleri ve modelleri arasından kullanıcıların beğendiği konsepti, kullanıcıların yaşam alanlarına büyük bir titizlikle uyguluyoruz. Kullanıcılara sunduğumuz dış cephe mantolama boyası renkleri ile de, beğendikleri ve hayallerindeki yaşam alanını sunmak için rehberlik görevi görüyoruz.

 

Nasıl Çalışıyoruz?

 

Geri dönüşümüzde binanızda gerçekleştirmek istediğiniz tadilat talebini sizden alarak, sizin ve ekibimizin de uygun olduğu bir tarih belirleyerek mantolama gerçekleştirilecek binayı yerinde kontrol etmek için ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretimizden kesinlikle ücret talep etmiyoruz.

 

Gerekli ölçüm, hesaplama ve maliyet planı çıkartıldıktan sonra tarafınıza fiyat teklifimizi ve iş bitiş tarihini sunuyoruz. Çalışmaya karar verirseniz, sözleşme imzalıyoruz. Sunulan fiyatın %50’si işe başlamadan, geri kalan %50’si de iş bittikten sonra talep ediyoruz. Fiyat ve tarih konusunda anlaştıktan sonra uzman ekibimiz onarım ve tamirat işlemleri için iş başı yapıyor. 

 

Gerekli tamirat ve onarım işlemleri bittikten sonra mantolama uygulamasına geçiliyor. Olumsuz hava koşulları yaşanmaması koşulu ile taahhüt ettiğimiz tarihte çalışmayı bitiriyoruz.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014